Motoryzacja

Ułatwienia w transporcie do Holandii i Włoch

Ułatwienia w transporcie do Holandii i Włoch
Informacja prasowa, 02.03.2017r. Ułatwienia w transporcie do Holandii i Włoch Ogólnopolskie Centrum Rozliczania Kierowców rozszerzyło usługę rozliczania płacy minimalnej w sektorze transportu dla kierowców jeżdżących

Informacja prasowa, 02.03.2017r.

Ułatwienia w transporcie do Holandii i Włoch

Ogólnopolskie Centrum Rozliczania Kierowców rozszerzyło usługę rozliczania płacy minimalnej
w sektorze transportu dla kierowców jeżdżących na terytorium Holandii oraz Włoch. Szacunkowa wartość rynku transportowego dla obu tych krajów wynosi ok. 62 miliony euro w skali roku.

W odpowiedzi na wprowadzane przez kolejne kraje Unii Europejskiej stawki płacy minimalnej dla kierowców zawodowych, OCRK wiodąca na polskim rynku firma zajmująca się rozliczaniem czasu pracy kierowców, poszerzyła zakres usług o wyliczanie wynagrodzeń dla pracowników delegowanych w Holandii i we Włoszech. Tym samym, OCRK rozlicza płacę minimalną kierowców w krajach takich jak Francja, Niemcy, Austria, Norwegia, Włochy, Holandia.

Od poniedziałku, 27 lutego br., przewoźnicy jeżdżący na terenie Holandii i Włoch mogą skorzystać
z kompleksowego pakietu obsługi OCRK. Oznacza to, że właściciele firm transportowych oprócz rozliczania płacy minimalnej według przepisów danego państwa otrzymają między innymi: pomoc Ekspertów w zakresie sporządzania odwołań od zagranicznych decyzji administracyjnych, reprezentację podczas kontroli PIP i ITD., dostęp do telefonu interwencyjnego 24/7. Dodatkowo, dla przewoźników kursujących na terytorium Włoch, firma OCRK zapewnia wymaganego ustawą przedstawiciela, odpowiedzialnego za wysyłanie i odbieranie dokumentów, podobnie jak
w przypadku Francji. Rozszerzenie usług stanowi dopełnienie portfolio OCRK, zapewniając tym samym bezpieczeństwo firmom przewozowym, jeżdżącym na ternie Europy.

„Rozszerzenie portfolio usługowego OCRK było naturalnym krokiem w drodze do dalszego rozwoju firmy. Jako lider w swojej branży, bacznie śledzimy zmiany na europejskim rynku transportowym, analizujemy ustawodawstwo i dopasowujemy działania do potrzeb nowych i obecnych klientów. W efekcie, proponowane przez nas usługi zapewniają przewoźnikom bezpieczeństwo w dynamicznym sektorze transportowym – mówi Bartosz Najman, Prezes Ogólnopolskiego Centrum Rozliczania Kierowców.
Więcej informacji na temat nowej usługi oferowanej przez Ogólnopolskie Centrum Rozliczania Kierowców jest dostępnych na stronie www.OCRK.pl w zakładce oferta.

A to już wiesz?  Co zrobić w aucie przed zimą?

***
Ogólnopolskie Centrum Rozliczania Kierowców to wiodąca na polskim rynku firma outsourcingowa z doświadczeniem od 2002 roku, zajmująca się rozliczaniem czasu pracy kierowców. Zatrudnia ponad 200 ekspertów i specjalistów m.in. prawa pracy i prawa transportowego Polski i Unii Europejskiej, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży transportowej. OCRK, dbając o interesy swoich klientów, na bieżąco obserwuje sytuację prawną i gospodarczą w zakresie logistyki i transportu w Europie, kładąc szczególny nacisk na wysoką jakość i kompleksowość świadczonych usług.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy