transport usługi

Nowe codzienne rejsy Emirates do Fort Lauderdale

Nowe codzienne rejsy Emirates do Fort Lauderdale
Przewoźnik otworzy swoje 11. połączenie pasażerskie do USA na Florydę Południową 15 grudnia

Data publikacji: 12.10.2016 Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Nowe codzienne rejsy Emirates do Fort Lauderdale Kategoria: nowe produkty/usługi, transport

Przewoźnik otworzy swoje 11. połączenie pasażerskie do USA na Florydę Południową 15 grudnia br.

Przewoźnik otworzy swoje 11. połączenie pasażerskie do USA na Florydę Południową 15 grudnia br.

Środa, 12 października 2016 r. – DUBAJ, ZEA – Linie Emirates poinformowały o planowanym na 15 grudnia wprowadzeniu codziennego połączenia z Dubaju do Fort Lauderdale/Hollywood International na Florydzie Południowej, gdzie znajdują się m.in. Fort Lauderdale, Miami i West Palm Beach. Będzie to 11. połączenie pasażerskie Emirates w Stanach Zjednoczonych.

Loty będą obsługiwane przez wyprodukowanego na terenie USA Boeinga 777-200LR z silnikiem General Electric, na pokładzie którego znajdzie się 8 kabin w klasie pierwszej, 42 rozkładane do pozycji leżącej siedzenia w klasie biznes i 216 miejsc w klasie ekonomicznej. Ponadto samolot może przewieźć w luku bagażowym do 15 ton cargo.

– Fort Lauderdale i Miami to jedne z najatrakcyjniejszych kierunków turystycznych i biznesowych w całych Stanach Zjednoczonych – powiedział Tim Clark, prezes linii Emirates. – W zeszłym roku hrabstwa Broward i Dade łącznie przyjęły ponad 25 milionów gości, głównie z USA i Ameryki Łacińskiej.

– Jesteśmy przekonani, że nasze połączenie wesprze gospodarkę Florydy Południowej dzięki nowym podróżnym przybywającym do regionu z najróżniejszych kierunków w naszej siatce połączeń, a jednocześnie zapewni większy, konkurencyjny wybór pasażerom i nowe możliwości lotów pasażerskich i towarowych z jedną przesiadką z regionu do kierunków na całym świecie. Mniej więcej rok temu uruchomiliśmy bezpośrednie loty Dubaj-Orlando i to właśnie duże zapotrzebowanie na tej trasie zadecydowało o wyborze Fort Lauderdale jako 11. kierunku Emirates w USA – dodał Clark.

1 / 2

Fort Lauderdale to jeden z najpopularniejszych kierunków turystycznych w Stanach Zjednoczonych, co zawdzięcza słonecznej pogodzie i umiarkowanemu klimatowi. Nieskazitelnie czyste plaże i profesjonalne pola golfowe przyciągają turystów przez cały rok, a z ich uroków równie chętnie korzystają starsi mieszkańcy chłodniejszych północnych stanów USA, którzy często kupują drugi dom właśnie na Florydzie. W Fort Lauderdale znajduje się także jeden z trzech najbardziej ruchliwych na świecie portów dla statków rejsowych, Port Everglades, do którego każdego roku przybywają 4 miliony podróżnych.

A to już wiesz?  Profesjonaliści polecają Castrol

Na wszystkich pasażerów Emirates czekają wielokrotnie nagradzane usługi i innowacyjne produkty naziemne i pokładowe, a wśród nich wbudowany we wszystkie fotele system rozrywki pokładowej Emirates oferujący ponad 2 500 kanałów z rozrywką na żądanie, wykwintne dania inspirowane kuchnią regionalną, wino w cenie biletu oraz specjalne menu i zabawy dla dzieci. Pasażerami zaopiekuje się słynący z wysokiej jakości obsługi personel pokładowy Emirates, do którego należą przedstawiciele 135 narodowości mówiący łącznie w ponad 60 językach.

Ponadto podróżujący klasą pierwszą i klasą biznes mogą skorzystać z bezpłatnej usługi szoferskiej podczas drogi na lotnisko i z powrotem, dzięki której pasażerowie z Fort Lauderdale, Miami, Palm Beach i innych miejscowości na południu Florydy dotrą punktualnie i wygodnie na samolot Emirates. źródło: Biuro Prasowe Emirates Załączniki: Nowe codzienne rejsy Emirates do Fort Lauderdale nowe produkty/usługi, transport - Przewoźnik otworzy swoje 11. połączenie pasażerskie do USA na Florydę Południową 15 grudnia br. Hashtagi: #nowe produkty/usługi #transport

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy