transport usługi

Arval wprowadza "Total Fleet"

Arval wprowadza "Total Fleet"
Arval, wiodący dostawca usługi wynajmu długoterminowego, wprowadza internetową platformę sprawozdawczą Total Fleet. Dzięki niej menedżerowie floty, współpracujący z wieloma dostawcami, będą mogli w jednym miejscu, w szybki i łatwy sposób, sprawdzić najważniejsze dane dot. zarządzanych przez siebie

Data publikacji: 10.05.2017 Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Arval wprowadza "Total Fleet" Kategoria: nowe produkty/usługi, transport

Arval, wiodący dostawca usługi wynajmu długoterminowego, wprowadza internetową platformę sprawozdawczą Total Fleet. Dzięki niej menedżerowie floty, współpracujący z wieloma dostawcami, będą mogli w jednym miejscu, w szybki i łatwy sposób, sprawdzić najważniejsze dane dot. zarządzanych przez siebie flot.

Arval, wiodący dostawca usługi wynajmu długoterminowego, wprowadza internetową platformę sprawozdawczą Total Fleet. Dzięki niej menedżerowie floty, współpracujący z wieloma dostawcami, będą mogli w jednym miejscu, w szybki i łatwy sposób, sprawdzić najważniejsze dane dot. zarządzanych przez siebie flot.

 

BEZPRECEDENSOWA INICJATYWA W BRANŻY LEASINGOWEJ

Dostęp do danych w jednym miejscu oznacza, że zarządzający flotą nie będą musieli każdorazowo agregować informacji z różnych źródeł. To pozwoli na oszczędność czasu oraz łatwiejsze podejmowanie strategicznych decyzji z uwzględnieniem kluczowych aspektów całej floty, bez względu na to, skąd będą pochodziły zamówione usługi.

 Total Fleet pozwala menedżerom na przegląd swoich flot, w oparciu o cztery Kluczowe Wskaźniki Wyników (KPI):

Flota: aktywne pojazdy, dostawy, zwroty i planowane zwroty
Wydatki: łączne, wpływy, wydatki i wydatki na koniec umowy
Wykorzystanie: zmiany warunków umownych, flot i odchyleń od umów
Odpowiedzialność Społeczna Przedsiębiorstwa: emisje CO2 i ślad węglowy

Platforma Total Fleet będzie sukcesywnie wdrażana, przez cały 2017 rok, we wszystkich krajach, w których Arval prowadzi działalność. Usługa będzie udostępniana klientom krajowym i międzynarodowym (IBO).

TOTAL FLEET TO INTERNETOWA PLATFORMA DO STRATEGICZNEGO ZARZĄDZANIA FLOTĄ DLA KLIENTÓW WSPÓŁPRACUJĄCYCH Z WIELOMA LEASINGODAWCAMI, ZAPEWNIAJĄCA ANALITYCZNY OBRAZ GLOBALNEJ FLOTY.  

NARZĘDZIE PRZYJAZNE DLA UŻYTKOWNIKA

Dzięki przyjaznej dla użytkownika i intuicyjnej ergonomii Total Fleet, zarówno wprowadzanie danych, jak i generowanie raportów strategicznych jest łatwe i szybkie.

Klient Arval, który miał możliwość przetestowania usługi na etapie pilotażowym, zauważył: „Jako usługobiorcy przyjmujemy tę inicjatywę z dużym entuzjazmem. Mamy nadzieję, że inne firmy leasingowe będą wspierać tę inicjatywę, aby zarówno klienci końcowi, jak i branża flotowa, jako całość mogła z niej korzystać. Możliwość uproszczenia mojej sprawozdawczości i zapewnienia większej standaryzacji danych oraz przejrzystości na wielu rynkach i wśród wielu partnerów postrzegam, jako wielką wartość dodaną pod względem świadczenia usług flotowych i zarządzania nimi”.

A to już wiesz?  Październik najlepszym miesiącem sprzedaży dla OPONEO w 2015 roku

– Reagujemy na zmieniające się potrzeby klientów – komentuje wypowiedź Philippe Bismut, Prezes Arval. – Platforma Total Fleet to dla każdego, kto współpracuje z wieloma dostawcami, najlepszy sposób uwolnienia pracowników zarządzających flotą od nadmiaru obowiązków nieprowadzących do tworzenia dodatkowej wartości oraz umożliwienia dokładnego przeanalizowania ich całej floty dla podjęcia właściwych decyzji – dodaje Bismut.

 

WYSTANDARYZOWANE I ZABEZPIECZONE ROZWIĄZANIE

Platforma Total Fleet spełnia wszystkie niezbędne wymogi z punktu widzenia prawa o konkurencji i ustawy o ochronie danych. Jest prowadzona, konserwowana i zarządzana przez niezależnego dostawcę usług informatycznych. Gdy klient zażyczy sobie wprowadzenia danych na platformę, leasingodawcy klienta mają bezpośredni dostęp do Total Fleet i mogą wprowadzić swoje dane flotowe. Dane i raporty dostępne są wyłącznie dla klientów. Ani Arval, ani inni leasingodawcy nie mają dostępu do danych ani do widoku skonsolidowanego.

W obecnej sytuacji Arval oczekuje, że z chwilą wniosku klienta o wprowadzenie danych na platformę inni leasingodawcy dołożą wszelkich starań, by wygenerować i wprowadzić dane w przewidzianym terminie oraz zapewnić klientom dostarczenie danych jak najlepszej jakości. W tym celu Arval ustalił zestandaryzowany zestaw danych, które jest już w dużej mierze dostępny przy wykorzystaniu różnych narzędzi sprawozdawczych obecnych na rynku. Tym samym Arval zapewnił, że klienci otrzymają to, czego potrzebują, aby podjąć właściwe decyzje strategiczne dotyczące swojej floty. źródło: Biuro Prasowe Arval Załączniki: Arval wprowadza "Total Fleet" nowe produkty/usługi, transport - Arval, wiodący dostawca usługi wynajmu długoterminowego, wprowadza internetową platformę sprawozdawczą Total Fleet. Dzięki niej menedżerowie floty, współpracujący z wieloma dostawcami, będą mogli w jednym miejscu, w szybki i łatwy sposób, sprawdzić najważniejsze dane dot. zarządzanych przez siebie flot. Hashtagi: #nowe produkty/usługi #transport

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy