transport

Emirates wznowią loty do Johannesburga, Kapsztadu, Durbanu, Harare i na Mauritius, zwiększając globalną siatkę połączeń do 92 miejsc docelowych

Emirates wznowią loty do Johannesburga, Kapsztadu, Durbanu, Harare i na Mauritius, zwiększając globalną siatkę połączeń do 92 miejsc docelowych
25 września 2020 r. – Warszawa, Polska

Data publikacji: 25.09.2020 Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Emirates wznowią loty do Johannesburga, Kapsztadu, Durbanu, Harare i na Mauritius, zwiększając globalną siatkę połączeń do 92 miejsc docelowych Kategoria: transport, transport

25 września 2020 r. – Warszawa, Polska –

25 września 2020 r. – Warszawa, Polska – Linie Emirates ogłosiły wznowienie lotów do Johannesburga (od 1 października), Kapsztadu (od 1 października), Durbanu w RPA (od 4 października), Harare w Zimbabwe (od 1 października) i na Mauritius (od 3 października). Dodanie pięciu miast rozszerzy globalną sieć Emirates do 92 miejsc docelowych. Afrykańska siatka Emirates zostanie teraz zwiększona do 19 miast. Linia lotnicza stopniowo wznawia działalność, stawiając na pierwszym miejscu bezpieczeństwo swoich klientów, załogi i społeczności, które obsługuje na całym świecie.

Klienci przylatujący i wylatujący z trzech południowoafrykańskich miast mogą bezpiecznie podróżować do Dubaju i wielu innych połączeń w Europie, na Dalekim Wschodzie, na Bliskim Wschodzie, w zachodniej Azji i Australazji. Rozkład lotów do południowoafrykańskich kierunków Emirates będzie dostępny na emirates.com jeszcze w tym tygodniu.

Emirates będą obsługiwać dwa loty w tygodniu do Harare, połączone z obsługą Lusaki. Usługi połączą Zambię i Zimbabwe z kluczowymi miejscami docelowymi w Europie, na Dalekim Wschodzie, w obu Amerykach, Australazji i Azji Zachodniej, z jednym dogodnym przystankiem w Dubaju.

Loty z Dubaju na Mauritius będą początkowo odbywać się raz w tygodniu, w soboty, to wsparcie dla wysiłków repatriacyjnych rządu Mauritiusa, który chce sprowadzić obywateli do kraju. To także możliwość ożywienia krajowego przemysłu turystycznego, bezpieczne połączenie na popularną wyspę na Oceanie Indyjskim otworzy ruch turystyczny z Europy, Dalekiego i Bliskiego Wschodu.

Bilety można rezerwować na emirates.com, w aplikacji Emirates, w biurach sprzedaży Emirates oraz poprzez biura podróży.

Klienci mogą zatrzymać się lub podróżować do Dubaju, ponieważ miasto zostało ponownie otwarte dla międzynarodowych gości biznesowych i turystów. Mając na uwadze bezpieczeństwo podróżnych i społeczności testy COVID-19 PCR są obowiązkowe dla wszystkich pasażerów, również tranzytowych, przylatujących do Dubaju (i ZEA), w tym obywateli ZEA, mieszkańców i turystów, niezależnie od kraju, z którego przybywają .

A to już wiesz?  Bezpieczniej z Energą na doświetlonych przejściach

Kierunek Dubaj: miasto znane ze swej gościnności to jeden z najpopularniejszych kierunków podróży na całym świecie, oferujący skąpane słońcem plaże, zabytki czy też obiekty rekreacyjne. W 2019 roku Dubaj odwiedziło 16,7 miliona przyjezdnych, miasto gościło ponad 100 globalnych spotkań i wystaw, a także wydarzeń sportowych i rozrywkowych. Dubaj jest jednym z pierwszych miast na świecie, które otrzymało oznaczenie „Safe Travels” od Światowej Rady Podróży i Turystyki (WTTC). To potwierdzenie wszechstronnych i skutecznych działań podjętych przez władze, które mają na celu zapewnienie gościom zdrowia i bezpieczeństwa. 

Elastyczność i pewność: Polityka rezerwacji Emirates daje klientom elastyczność oraz pewność planowania ich podróży. Klienci, którzy kupią bilety przed 30 września 2020 na podróż zaplanowaną na 30 marca 2021 albo przed tą datą, mogą elastycznie wprowadzać zmiany w podróży z powodu ograniczeń połączeń, w związku z sytuacjami wynikającymi z COVID-19 lub przy rezerwacji taryfy Flex lub Flex plus. Więcej informacji znajduje się tutaj.

Testy PCR w kierunku COVID-19: Klienci Emirates, którzy przed wylotem z Dubaju potrzebują certyfikatu testu PCR na COVID-19, mogą skorzystać ze specjalnej oferty American Hospital i jego klinik satelitarnych w Dubaju.  Wystarczy okazać bilet lub kartę pokładową Emirates. Dostępne są również testy w domu lub w biurze, z wynikami dostępnymi w ciągu 48 godzin. Więcej informacji na www.emirates.com/flytoDubai

Darmowe pokrycie kosztów związanych z zachorowaniem na COVID-19: klienci linii Emirates mogą spokojnie planować lot: w przypadku rozpoznania COVID-19 podczas podróży przewoźnik pokryje koszty świadczeń medycznych bez dodatkowych opłat ze strony pasażera. Ochrona przysługuje automatycznie pasażerom lecącym liniami Emirates do 31 października 2020 r. (pierwszy lot powinien odbyć się nie później niż 31 października 2020 r.) i obowiązuje przez 31 dni od momentu przebycia pierwszego odcinka podróży. Dzięki temu pasażerowie skorzystają z dodatkowej ochrony, nawet jeśli po podróży liniami Emirates polecą dalej. Więcej szczegółów: www.emirates.com/COVID19assistance. 

A to już wiesz?  Emirates z trzypoziomowym stoiskiem Emirates Infinite Possibilities na tegorocznych targach ITB w Berlinie

Zdrowie i bezpieczeństwo: Emirates wdrożyły kompleksowy zestaw środków na każdym etapie podróży, aby zapewnić bezpieczeństwo swoim klientom i pracownikom zarówno w trakcie lotu, jak i przed wejściem na pokład. Podróżującym rozdawane są bezpłatne zestawy higieniczne zawierające maski, rękawiczki, środki dezynfekujące i chusteczki antybakteryjne. Więcej informacji na temat środków bezpieczeństwa i usług dostępnych podczas każdego lotu można znaleźć na stronie: www.emirates.com/yoursafety.

Wymagania dla wjeżdżających turystów: więcej informacji skierowanych do międzynarodowych gości udających się do Dubaju można znaleźć pod linkiem   www.emirates.com/flytoDubai.

Rezydenci powracający do Dubaju mogą sprawdzić najnowsze wymagania pod adresem:   www.emirates.com/returntoDubai. źródło: Biuro Prasowe Emirates Załączniki: Emirates wznowią loty do Johannesburga, Kapsztadu, Durbanu, Harare i na Mauritius, zwiększając globalną siatkę połączeń do 92 miejsc docelowych transport, transport - 25 września 2020 r. – Warszawa, Polska – Hashtagi: #transport #transport

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy