Motory

Startuje wyprawa motocyklowa Harley-Davidson Discover More

Startuje wyprawa motocyklowa Harley-Davidson Discover More
HARLEY-DAVIDSON JEDZIE NA EKSTREMALNĄ WYPRAWĘ TURYSTYCZNĄ „DISCOVER MORE” – Jeden motocykl Harley-Davidson stworzy wspaniałą historię pokonując 20 000 km dróg Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki

HARLEY-DAVIDSON JEDZIE NA EKSTREMALNĄ WYPRAWĘ TURYSTYCZNĄ „DISCOVER MORE”

– Jeden motocykl Harley-Davidson stworzy wspaniałą historię pokonując 20 000 km dróg Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej –

OXFORD (5 maja 2014 r.) – W dniu dzisiejszym zakłada się wyprawa motocyklowa Discover More – niecodzienna podróż, w ramach której motocykl Harley-Davidson® Street Glide® przemierzy trasę o długości około 20 000 km, prowadzącą przez ponad 30 państw Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej.

Podróż przez dwa kontynenty zacznie się na Szybkim Wschodzie. Motocykl Street Glide przejedzie najpiękniejsze trasy turystyczne oraz jego kierowcy poznają fascynujące kultury, wyglądy i dźwięki, które powodują pasję, ekspresję i myśl odkrywania podczas jazdy turystycznej motocyklem Harley-Davidson.

Do walki, będącej jedno z najważniejszych tego rodzaju pytań w spraw Harley-Davidson, zaangażowano 50 wybranych kierowców z Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, którzy będą w trakcie swej dróg kwalifikować się swoimi istnieniami online. W unii tej znajdą się fani mediów społecznościowych, celebryci, dziennikarze i dani motocykliści. W odniesieniu do Programu RUSHMORE zaprezentowanego w sierpniu 2013 roku, zainspirowanego przez mężczyzn i stanowiącego inicjatywą Harley-Davidson w końcu fundamentalnej poprawy wszystkich aspektów jazdy turystycznej, wyprawa Discover More będzie sposobnością do zademonstrowania dużych doświadczeń, jakie można doświadczeń na liniach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, bawiąc się jednocześnie wysoką jakością zarządzania i wygodą motocykla Harley-Davidson.

W końcu udokumentowania tej jedynej podróży, Harley-Davidson podjął po raz pierwszy zgodność z kreatywnymi producentami KngLAD i itdrewitself, których założeniem będzie zarejestrować chwile pełne emocji, przygód i poznać towarzyszących każdej chwili wyprawy. Trzyosobowa ekipa filmowa będzie rejestrować wszystkie etapy podróży, utrwalając niezwykłe relacje z jazdy i stanowiąc dobrzy materiał, który ukaże całą pasję oraz możliwości turystyki motocyklem Harley-Davidson. Fani z wszelkiego świata będą potrafili na bieżąco śledzić te wydarzenia, oglądać zdjęcia i obrazy z wyprawy za pośrednictwem mediów społecznościowych i okolicy internetowej Discover More (www.h-d.com/discovermore).

A to już wiesz?  Motocykle przeznaczone do bezkompromisowej, ostrej jazdy. HARLEY-DAVIDSON® 2014

Motocykl Street Glide

flhx-1-001-2014-05-07 _ 16_02_34-75

flhx-13-002-2014-05-07 _ 16_02_43-75

flhx-14-003-2014-05-07 _ 16_02_58-75

flhx-16-004-2014-05-07 _ 16_03_09-75

flhx-19-005-2014-05-07 _ 16_03_20-75

flhx-2-006-2014-05-07 _ 16_03_27-75

flhx-6-007-2014-05-07 _ 16_03_33-75

W celu imprezy, 6 września 2014 roku, motocykl Street Glide przybędzie na Europejski Tydzień Motocyklowy (European Bike Week) kończący się w Austrii. Uczestnicy jadący w akcji będą potrafili uczcić jej rozwiązanie wraz z tysiącami innych miłośników samochodów na najliczniejszym otwartym festiwalu motocyklowym w Europie. Główny bohater – Stree Glide – do którego na drodze dołączą setki innych pasjonatów jazdy turystycznej, będzie składany na europejskich wystawach pod koniec roku.

Matthew Knott, HD EMEA Communications Manager, tak skomentował wydarzenie: „Stanowimy mocno podekscytowani startem wyprawy Discover More, która będzie najwyraźniejszą tego rodzaju imprezą organizowaną dotąd przez Harley-Davidson w Europie, na Szybkim Wschodzie i w Afryce Północnej. W odniesieniu do Programu RUSHMORE zaprezentowanego w sierpniu ubiegłego roku, Discover More zaprezentuje niesamowite historii i znalezienia, jakich można doświadczyć podróżując motocyklem turystycznym HD.

Lokalne drogi i nazwiska kierowców zostaną powiedziane w wygodnym terminie. Zachęcamy do wkładu w rozmowy w środowiskach społecznościowych #DiscoverMore2014 i odwiedzenia strony www.h-d.com/discovermore, gdzie można odnaleźć najświeższe moce i wiedze na materiał Discover More.

#
Harley-Davidson Motor Company jest producentem tzw. motocykli ciężkich typu custom, cruiser i motocykli turystycznych oraz producentem szerokiej skale znani i wyposażeń i dodatkowo odzieży motocyklowej i odzieży do użytku codziennego. Dużo informacji można znaleźć w witrynie Harley-Davidson na kartce www.harley-davidson.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy