transport usługi

Oferta specjalna na pojazdy w Firmowym Pakiecie na Start od ING

Oferta specjalna na pojazdy w Firmowym Pakiecie na Start od ING
„Dwie pierwsze raty 0 zł” to oferta

Data publikacji: 19.07.2017 Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Oferta specjalna na pojazdy w Firmowym Pakiecie na Start od ING Kategoria: nowe produkty/usługi, transport

„Dwie pierwsze raty 0 zł” to oferta dla

„Dwie pierwsze raty 0 zł” to oferta dla klientów poszukujących finansowania samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 t., w tym firm, które dopiero rozpoczynają działalność.

W ramach oferty, spłata dwóch pierwszych rat leasingu jest odroczona, a kwota stanowiąca jej równowartość jest uwzględniona w kolejnych opłatach leasingowych, bez dodatkowych kosztów. Oferta została przygotowana zarówno dla nowych, jak i używanych samochodów w Programie ING Auto i obowiązuje do 30 września 2017 r.

– Korzyścią dla klienta jest nie tylko oszczędność w postaci odsetek za dwie pierwsze raty ale także czas, jaki może poświęcić na zaplanowanie rozwoju swojej firmy. Szczególnie na początku działalności wydatków jest sporo, więc warto skorzystać z możliwości odroczenia płatności – powiedziała Beata Klonecka, wiceprezes Zarządu ING Lease.

Regulamin oferty dostępny jest na stronie internetowej: www.inglease.pl

Program ING Auto skierowany jest do firm zainteresowanych leasingiem samochodów osobowych i dostawczych o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony. Przedsiębiorcy od razu po założeniu firmy, w krótkim czasie i przy minimum formalności, mogą uzyskać finansowanie samochodu. Wystarczy złożyć wniosek leasingowy z fakturą proforma, zawierającą specyfikację wybranego samochodu. Decyzja podejmowana jest do 24 godzin. Finansowanie udzielane jest na podstawie oświadczenia klienta, bez konieczności dostarczania dokumentów finansowych. Każdy klient może dodatkowo skorzystać z atrakcyjnej oferty ubezpieczeniowej.

Program dostępny jest w każdym oddziale ING Banku Śląskiego oraz ING Lease (Polska). źródło: Biuro Prasowe ING Lease (Polska) Sp. z o.o. Załączniki: Oferta specjalna na pojazdy w Firmowym Pakiecie na Start od ING nowe produkty/usługi, transport - „Dwie pierwsze raty 0 zł” to oferta dla Hashtagi: #nowe produkty/usługi #transport

A to już wiesz?  Linie Emirates SkyCargo przewożą pierwszego satelitę wyprodukowanego w ZEA

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy