transport wypoczynek

Linie Emirates zwiększą swój zasięg w Meksyku w ramach umowy z Interjet Airlines

Linie Emirates zwiększą swój zasięg w Meksyku w ramach umowy z Interjet Airlines
6 grudnia 2019 r.

Data publikacji: 06.12.2019 Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Linie Emirates zwiększą swój zasięg w Meksyku w ramach umowy z Interjet Airlines Kategoria: transport, turystyka/wypoczynek

6 grudnia 2019 r. –

6 grudnia 2019 r. – Warszawa, Polska – Emirates, największe międzynarodowe linie lotnicze na świecie, podpisały rozszerzoną umowę interline z Interjet Airlines, jedną z najdynamiczniej rozwijających się linii lotniczych w Ameryce Północnej. Umowa zapewni dostęp do nowych tras i miast podróżującym w obrębie Meksyku, Zatoki Perskiej, Bliskiego Wschodu i nie tylko.

Od tej pory pasażerowie Emirates mogą na jednym bilecie polecieć przez stolicę Meksyku do kierunków obsługiwanych przez Interjet, takich jak León/Guanajuato, Culiacán, Cancún, Chihuahua, Guadalajara, Mérida, Monterrey, Puerto Vallarta, Tampico, Tuxtla Gutiérrez, Tijuana i Villahermosa. Podobnie pasażerowie Interjet będą mogli wygodnie podróżować do kierunków Emirates na Bliskim i Dalekim Wschodzie, w Hiszpanii, Azji Południowo-Wschodniej i Afryce Północnej.

Linie Emirates i Interjet nawiązały współpracę w kwietniu 2019 roku, podpisując jednostronną umowę interline pozwalającą lecącym z 12 lotnisk obsługiwanych przez Emirates w USA na podróż do stolicy Meksyku linią Interjet. Dzięki rozszerzeniu współpracy pasażerowie Emirates zyskują również dostęp do rozbudowanej siatki połączeń Interjet w Meksyku i 12 kierunków poza stolicą kraju. Ponadto nowa umowa z Interjet Airlines zapewni pasażerom Emirates wybór przeszło 15 kierunków zagranicznych z regionów poza miastem Meksyk.

9 grudnia tego roku linie Emirates uruchomią nowe, codzienne połączenie z Dubaju (DXB) do portu lotniczego im. Benita Juáreza w Meksyku (MEX) przez Barcelonę (BCN). Klienci Interjet mogą już rezerwować loty na stronie internetowej Emirates oraz w internetowych lub stacjonarnych biurach podróży, korzystając z wygody podróży na jednym bilecie i jednolitych zasad przewozu bagażu.

1 / 2 źródło: Biuro Prasowe Emirates Załączniki: Linie Emirates zwiększą swój zasięg w Meksyku w ramach umowy z Interjet Airlines transport, turystyka/wypoczynek - 6 grudnia 2019 r. – Hashtagi: #transport #turystyka/wypoczynek

A to już wiesz?  Nowa polityka cenowa GreenWay Polska pomoże kierowcom optymalizować koszty ładowania

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy