media/marketing/reklama transport

L200 z dwoma tytułami Pickup'a Roku 2018

L200 z dwoma tytułami Pickup'a Roku 2018
Słynący ze znakomitego napędu na 4 koła, funkcjonalności i komfortu właściwego SUV-om pickup Mitsubishi L200 otrzymał dwie prestiżowe nagrody – przyznawany przez wiodący brytyjski magazyn Auto Express tytuł Pickup-a Roku oraz statuetkę dla Najlepszego Pickup-a Flotowego w plebiscycie Fleet Awards

Data publikacji: 17.07.2018 Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: L200 z dwoma tytułami Pickup'a Roku 2018 Kategoria: media/marketing/reklama, transport

Słynący ze znakomitego napędu na 4 koła, funkcjonalności i komfortu właściwego SUV-om pickup Mitsubishi L200 otrzymał dwie prestiżowe nagrody – przyznawany przez wiodący brytyjski magazyn Auto Express tytuł Pickup-a Roku oraz statuetkę dla Najlepszego Pickup-a Flotowego w plebiscycie Fleet Awards 2018.

Słynący ze znakomitego napędu na 4 koła, funkcjonalności i komfortu właściwego SUV-om pickup Mitsubishi L200 otrzymał dwie prestiżowe nagrody – przyznawany przez wiodący brytyjski magazyn Auto Express tytuł Pickup-a Roku oraz statuetkę dla Najlepszego Pickup-a Flotowego w plebiscycie Fleet Awards 2018.

Rekord 4 tytułów Pickupa Roku z rzędu
Brytyjski magazyn Auto Express po raz czwarty z rzędu przyznał tytuł „pick-up roku” modelowi Mitsubishi L200. Do tej pory żaden inny pick-up nie zdobył takiego uznania.

Mitsubishi Motors wprowadziło najnowszą generację L200 na rynek w 2015 roku, a następnie wygrało nagrodę Auto Express "Pick-up of the Year". Od tego czasu co roku otrzymuje to ważne i prestiżowe wyróżnienie. Informacje o tej bezprecedensowej czwartej nagrodzie z rzędu są prawdziwym świadectwem możliwości Mitsubishi L200 na tle konkurencji.

Ranking „Nowe Samochody” Auto Express obejmuje 25 kategorii, a dziennikarze co roku wyróżniają najlepsze samochody i wydarzenia motoryzacyjne, publikując listę zwycięzców w danej kategorii. Auto Express jest wiodącym brytyjskim tytułem motoryzacyjnym, zarówno w wersji online, jak i drukowanej.

Redaktor naczelny, Steve Fowler, powiedział: „Mitsubishi L200 jest zwycięzcą klasy pick-up już czwarty rok z rzędu. Mówiąc wprost, żaden z rywali nie oferuje tak dobrej relacji wszechstronności i wyposażenia do ceny. Dodatkowo, w wersjach Warrior, Barbarian lub limitowanej Barbarian SVP II, otrzymasz pakiet wyposażenia, który pozwoli ci doświadczyć wszystkich zalet topowego SUV-a”.

1 / 11

Rob Lindley – Dyrektor Zarządzający Mitsubishi Motors w Wielkiej Brytanii powiedział: „Zdobycie uznania dziennikarzy i nagrody przyznawanej przez Auto Express, jest ogromnym osiągnięciem, z którego jesteśmy niezwykle dumni. Wygrywając czwarty raz z rzędu, pokazujemy, jak ważnym graczem było Mitsubishi L200 w momencie swojego debiutu – pomimo wielu konkurencyjnych modeli, które trafiają na rynek. A w ocenie najbardziej skrupulatnych i wymagających dziennikarzy na świecie, L200 wciąż góruje nad wszystkimi innymi rywalami. Niewątpliwie nasi klienci nadal będą doceniać wyjątkowe zdolności L200.”

A to już wiesz?  TSL dekadę temu i dziś – czy branża przewidziała kryzys klimatyczny?

Najlepszy Flotowy Pickup 2018
Mitsubishi L200 otrzymało także tytuł Najlepszego Pickupa 2018 roku w corocznym plebiscycie Fleet Awards Polska. To już trzeci taki tytuł dla Mitsubishi L200 z rzędu a pickup spod znaku Trzech Diamentów pokonał w rywalizacji aż 5 modeli nominowanych do tytułu – były to: Nissan Navara, Volkswagen Amarok, Toyota Hilux, Ford Ranger i Isuzu D-Max.

Organizowany od 12 lat przez miesięcznik Flota konkurs na najlepsze samochody flotowe to najbardziej opiniotwórczy plebiscyt branżowy w Polsce. O przyznaniu nagród decydują bowiem w internetowym głosowaniu aż 10 000 kierowników flot wspieranych przez głosy blisko setki dziennikarzy motoryzacyjnych oraz rezultaty wyliczeń wartości rezydualnych poszczególnych modeli. Następnie zespół ekspertów złożony z 318 kierowników flot oceniał osiągi i własności jezdne pojazdów podczas Wielkiego Testy Flotowego, w którym w tym roku wzięło udział aż 131 modeli samochodów.

„Cieszymy się, że Mitsubishi L200 już od 3 lat sięga po najwyższe laury w konkursie, w którym o wyróżnieniach decyduje tak ogromne grono użytkowników samochodów. Nikt nie docenia bardziej funkcjonalności, wytrzymałości i komfortu Mitsubishi L200, niż codzienni praktycy.” – powiedział Wojciech Ankiewicz, specjalista do spraw sprzedaży flotowej w polskim oddziale Mitsubishi Motors podczas uroczystej ceremonii wręczenia nagród.

Mitsubishi L200 – wygoda w pracy
Dzięki komfortowi właściwemu pojazdom osobowym, sprawdzonemu napędowi 4×4 i wyjątkowej funkcjonalności Mitsubishi L200 stanowi wzór dla całego segmentu pickupów. Innowacyjna konstrukcja nowego, japońskiego pickupa Mitsubishi oprócz wszechstronności i świetnych własności jezdnych na drogach utwardzonych i w terenie, zapewnia kierowcy i pasażerom jakość i wygodę samochodu typu SUV. Mitsubishi L200 2018, już w standardzie dostępny z napędem na 4 koła, jest oferowany w 5 opcjach wyposażenia, z dwoma silnikami, 2 rodzajami skrzyni biegów, w 2 wersjach nadwozia i 9 kolorach. Ceny Mitsubishi L200 2018 zaczynają się od 109 990 zł.

O MITSUBISHI MOTORS
Mitsubishi Motors Corporation to działający w branży motoryzacyjnej producent o zasięgu międzynarodowym, z siedzibą w Tokio, który zbudował konkurencyjną przewagą na rynku pojazdów typu SUV i pick-up oraz elektrycznych i hybryd ładowanych z gniazdka PHEV. Firma w roku 2009 wprowadziła na rynek pierwszy masowo produkowany pojazd elektryczny – i-MiEV, a następnie w roku 2013 model OUTLANDER PHEV – lidera rynków w Japonii i Europie w segmencie hybryd ładowanych z gniazdka. Mitsubishi Motors jest podmiotem globalnym, dzięki zakładom produkcyjnym w Japonii, Tajlandii, Chinach, Indonezji, Filipinach i Rosji, w których zatrudnia łącznie 30 000 pracowników. Modele takie jak PAJERO SPORT / MONTERO SPORT, TRITON / L200 i OUTLANDER mają ważny udział w budowaniu pozycji firmy. Globalna wielkość sprzedaży Mitsubishi Motors w roku fiskalnym 2017 wyniosła 1 101 000 egzemplarzy, a sprzedaż netto 2,19 biliona jenów. Spółka MMC jest notowana na giełdzie w Tokio.

A to już wiesz?  Wzrost akcyzy na stare auta nie powinien wpływać na ceny ubezpieczeń OC

 

  źródło: Biuro Prasowe Mitsubishi Motors Załączniki: L200 z dwoma tytułami Pickup'a Roku 2018 media/marketing/reklama, transport - Słynący ze znakomitego napędu na 4 koła, funkcjonalności i komfortu właściwego SUV-om pickup Mitsubishi L200 otrzymał dwie prestiżowe nagrody – przyznawany przez wiodący brytyjski magazyn Auto Express tytuł Pickup-a Roku oraz statuetkę dla Najlepszego Pickup-a Flotowego w plebiscycie Fleet Awards 2018. Hashtagi: #media/marketing/reklama #transport

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy