Kamery samochodowe

Kamery samochodowe Dash Cam Mini 2, 47, 57 i 67W pomagają kierowcom zachować czujność w dzień i w nocy dzięki nagraniom wideo w jakości HD, monitorowaniu Live View i przechowywaniu plików w Vault

Kamery samochodowe Dash Cam Mini 2, 47, 57 i 67W pomagają kierowcom zachować czujność w dzień i w nocy dzięki nagraniom wideo w jakości HD, monitorowaniu Live View i przechowywaniu plików w Vault
Kierowcom, którzy wyruszają w trasę oraz tym, którzy zdecydują się pozostać w mieście przydadzą się także rejestratory jazdy z odświeżonej linii Garmin Dash Cam, które zapewniają niezwykle wyraźny obraz dzięki technologii optycznej Garmin Clarity HDR. Zapisane nagrania synchronizowane są do internetowej chmury Vault, która ułatwia przeglądanie i udostęnianie

Zachowaj czujność z nową serią kamer samochodowych Garmin z zaawansowanymi opcjami łączności

Kamery samochodowe Dash Cam Mini 2, 47, 57 i 67W pomagają kierowcom zachować czujność w dzień i w nocy dzięki nagraniom wideo w jakości HD, monitorowaniu Live View i przechowywaniu plików w Vault

Garmin przedstawił dziś zupełnie nową serię sterowanych głosowo kamer samochodowych z automatycznym przechowywaniem plików wideo oraz funkcją monitorowania Live View1. Funkcje te mają pomóc kierowcom zarejestrować momenty incydentów, np. kradzieży. Garmin Dash Cam Mini 2, 47, 57 oraz 67W to niewielkich rozmiarów kamery, które pozostają praktycznie niezauważalne na przedniej szybie, a jednocześnie nagrywają i automatycznie zapisują pliki wideo z wszelkich wykrytych zdarzeń w Vault – nowym internetowym archiwum firmy Garmin, które zabezpiecza nagrania i umożliwia ich łatwe przeglądanie oraz udostępnianie. Dzięki nowym funkcjom Parking Guard i Live View, kamery z nowej linii Garmin Dash Cam czuwają nad zaparkowanymi samochodami i mogą powiadomić kierowców o wszelkich zdarzeniach, wysyłając inteligentne powiadomienia na kompatybilny smartfon użytkownika za pośrednictwem aplikacji Garmin Drive™.

“Jeśli chcesz udowodnić, co wydarzyło się na drodze – wystarczy, że sprawdzisz nagranie w swojej kamerze samochodowej. Nasze nowe internetowe archiwum Vault umożliwia szybkie i łatwe udostępnianie zapisanych nagrań wideo” – mówi Dan Bartel, wiceprezes ds. globalnej sprzedaży konsumenckiej w firmie Garmin. “Kamery zapewniają także spokój ducha kierowcom, wprowadzając nowe funkcje łączności, które są niezbędne do zdalnego monitorowania zaparkowanego pojazdu.”

Małe kamery, duża technologia
● Dash Cam Mini 2: ultrakompaktowa kamera z możliwością nagrywania w jakości HD 1080p
● Dash Cam 47: możliwość nagrywania w jakości HD 1080p oraz GPS
● Dash Cam 57: możliwość nagrywania w jakości HD 1440p oraz GPS
● Dash Cam 67W: możliwość nagrywania w jakości HD 1440p, GPS oraz wyjątkowo szerokokątny, 180-stopniowy obiektyw, który umożliwia nagranie jeszcze więcej szczegółów jazdy.

A to już wiesz?  Kamery samochodowe Mio pierwsze z informacją o odcinkowym pomiarem prędkości

Niezależnie od wyboru kompaktowego rejestratora Dash Cam Mini 2 o wymiarach kluczyka samochodowego, też jednego z modeli Dash Cam 47, 57 lub 67W – z systemem GPS2 który rejestruje szczegóły daty czasu i lokalizacji wydarzenia3 oraz 2-calowym wyświetlaczem LCD z tyłu kamery – kierowcy docenią wyraźny obraz HD w każdym modelu, dzięki opatentowanej optyce Garmin Clarity™ HDR (High Dynamic Range), która pozwala uchwycić najmniejsze szczegóły w dzień i w nocy. Użytkownicy mogą korzystać z komend głosowych do zapisywania klipów, rozpoczynania i zatrzymywania nagrań audio czy robienia zdjęć.

Nie przegap ani chwili
● Zapisane filmy są automatycznie przechowywane w bezpiecznym internetowej chmurze Vault przez 24 godziny, z możliwością przechowywania plików nawet przez 30 dni.4
● Monitoring Live View i alerty Parking Guard informują kierowców o wykryciu zdarzenia w pobliżu zaparkowanego pojazdu.1
● Sterowanie głosowe z opcjonalnym nagrywaniem dźwięku jest dostępne w języku angielskim, hiszpańskim, niemieckim, francuskim, włoskim i szwedzkim.
● Alerty dla kierowcy3, takie jak ostrzeżenia przed kolizją czy zjechaniem z pasa ruchu, zwiększają bezpieczeństwo jazdy.
● Podwójna ładowarka USB zapewnia dodatkowy port do szybkiego ładowania urządzeń elektronicznych.

Nowa seria kamer Garmin Dash Cam jest już dostępna w sugerowanych cenach detalicznych od 129.99€ do 249.99€. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę www.garmin.com.

1Wymaga stałego zasilania i aktywnego połączenia z Wi-Fi; niektóre pojazdy wymagają kabla stałego zasilania (sprzedawany oddzielnie). Funkcje Live View i Parking Guard są dostępne za pomocą aplikacji Garmin Drive w kompatybilnym smartfonie.
2Kamera Dash Cam Mini 2 nie jest wyposażona w GPS i wyświetla tylko datę i czas.
3Niektóre warunki mogą wpływać na działanie funkcji ostrzeżeń; szczegółowe informacje można znaleźć na stronie Garmin.com/warnings. Ostrzeżenia o czerwonym świetle i fotoradarach nie są dostępne we wszystkich regionach. Alerty dla kierowców nie są dostępne w urządzeniu Dash Cam Mini 2.
4Użytkownicy muszą utworzyć lub korzystać z konta Garmin, aby móc przechowywać filmy w Vault. Rozszerzone pakiety przechowywania są dostępne w ramach płatnej subskrypcji. Wymaga aktywnego połączenia Wi-Fi.

A to już wiesz?  Mio MiVue 818 - pierwsza kamera, która zlokalizuje twoje auto i zewidencjonuje przejazd

UWAGA: W niektórych krajach korzystanie z tego urządzenia jest uregulowane prawnie lub zabronione. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za znajomość i przestrzeganie obowiązujących przepisów oraz prawa do prywatności w państwach, w których zamierza korzystać z tego urządzenia.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy