internet usługi

Emirates z nową platformą dla partnerów handlowych

Emirates z nową platformą dla partnerów handlowych
6 października, 2020 r. – Warszawa, Polska

Data publikacji: 06.10.2020 Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Emirates z nową platformą dla partnerów handlowych Kategoria: nowe produkty/usługi, internet

6 października, 2020 r. – Warszawa, Polska –

6 października, 2020 r. – Warszawa, Polska – Linie Emirates uruchomiły pakiet opcji łączności dla swoich partnerów handlowych na całym świecie, aby umożliwić łatwy i bezpośredni dostęp do bogatej oferty przewoźnika i jego usług.

Emirates Gateway, opracowany zgodnie ze standardami IATA (New Distribution Capability), jest dostępny za pośrednictwem niedawno uruchomionego portalu Emirates Partners.

 – Zestaw opcji połączeń Emirates Gateway powstał w oparciu o nową technologię i został zaprojektowany z myślą o ograniczeniach obecnych, starszych systemów. Naszym celem było stworzenie platformy, która umożliwi nam szybki rozwój i wdrażanie nowych produktów i usług, co daje nam i naszym partnerom handlowym możliwość oferowania zróżnicowanych i wyższej jakości usług. Toruje to również drogę dla Emirates do oferowania niestandardowych treści i szybkiej zmiany cen, które lepiej odpowiadają dynamicznemu rynkowi – powiedział Adnan Kazim, dyrektor handlowy Emirates.

Oferując lepszy dostęp do produktów i usług Emirates z intuicyjnym i łatwym w obsłudze interfejsem, Emirates Gateway daje swoim partnerom handlowym możliwość usprawnienia podróży klientów dzięki spersonalizowanym produktom i usługom.

Partnerzy handlowi mogą łączyć się z Emirates Gateway za pomocą trzech rozwiązań:

Portal rezerwacji Emirates: przyjazny dla użytkownika portal rezerwacyjny dostępny w 12 językach, połączony bezpośrednio z systemami rezerwacyjnymi Emirates, który upraszcza rezerwację, sprzedaż biletów i obsługę po wystawieniu biletów.
Emirates Gateway Direct: zapewnia dostęp do treści Emirates za pośrednictwem interfejsów IATA NDC API, umożliwiając partnerom handlowym tworzenie aplikacji spełniających ich potrzeby przy wsparciu ekspertów z zespołów IT Emirates.
Emirates Gateway Sync: ułatwione łącze do systemu rezerwacji Emirates obsługiwane przez wiodących w branży partnerów technologicznych IATA, certyfikowanych partnerów technologicznych Emirates.

A to już wiesz?  Poczta Polska wyda znaczki z Madonnami Kresowymi

Więcej informacji dla agentów turystycznych znajduje się na Emirates Gateway, na portalu Emirates Partners. Można też skontaktować się z przedstawicielem handlowym Emirates. źródło: Biuro Prasowe Emirates Załączniki: Emirates z nową platformą dla partnerów handlowych nowe produkty/usługi, internet - 6 października, 2020 r. – Warszawa, Polska – Hashtagi: #nowe produkty/usługi #internet

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy