transport usługi

Emirates i flydubai zapowiadają pierwsze wspólne loty w ramach code-share

Emirates i flydubai zapowiadają pierwsze wspólne loty w ramach code-share
Data publikacji: 02.10.2017 Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Emirates i flydubai zapowiadają pierwsze wspólne loty w ramach code-share Kategoria: nowe produkty/usługi, transport Po rozpoczęciu współpracy linie

Data publikacji: 02.10.2017 Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Emirates i flydubai zapowiadają pierwsze wspólne loty w ramach code-share Kategoria: nowe produkty/usługi, transport

Po rozpoczęciu współpracy linie Emirates będą współdzielić połączenia obsługiwane przez flydubai na 29 trasach
Od 3 października można rezerwować bilety na loty rozpoczynające się od 29 października
Wygodniejsze, częstsze i szybsze połączenia do jeszcze większej liczby kierunków

 

Poniedziałek, 2 października 2017 r. – Dubaj, ZEA – Po rozpoczęciu ogłoszonej w lipcu br. współpracy, Linie Emirates i flydubai poinformowały dzisiaj o rozszerzeniu siatki połączeń Emirates o 29 kierunków na trzech kontynentach obsługiwanych przez flydubai.

Nowe porozumienie code-share zapewni wyższą częstotliwość i dostępność lotów do jeszcze większej liczby kierunków z dodatkową zaletą w postaci transferu bagażu na lotnisko docelowe.  Bilety na loty rozpoczynające się 29 października tego roku można rezerwować już od 3 października na stronie Emirates.com, w centrach obsługi klientów Emirates lub w biurach podróży.

– To pierwszy, niezwykle ważny krok w wykorzystaniu naszej współpracy z korzyścią dla pasażerów, którzy będą mogli przekonać się o wyjątkowych zaletach obu linii i skorzystać z większego wyboru i elastyczności połączeń przez Dubaj. To dopiero początek, a w miarę rozwoju naszej siatki partnerskiej w najbliższych miesiącach zaoferujemy naszym pasażerom jeszcze więcej możliwości podróży po świecie –  powiedział Jego Wysokość Szejk Ahmed bin Saeed Al Maktoum, prezes zarządu Grupy Emirates i prezes flydubai.

Na każdym etapie podroży Emirates i flydubai zapewnią pasażerom ofertę odzwierciedlającą unikalne cechy obu marek.  Przy rezerwacji łączonej w ramach porozumienia code-share, pasażerowie Emirates w cenie biletu na loty obsługiwane przez flydubai otrzymają posiłki i limity bagażu rejestrowanego obowiązujące w Emirates, zarówno w klasie biznes, jak i ekonomicznej.

Hub lotniskowy w Dubaju gwarantuje sprawną przesiadkę, a dzięki nowej umowie pasażerowie skorzystają na krótszym, wynoszącym 120 minut minimalnym czasie na przejście między terminalem 3 używanym przez Emirates a terminalem 2, z którego korzysta flydubai. 

A to już wiesz?  Jak przygotować kierowcę do kontroli?

Dzisiejszy komunikat stanowi początkowy etap szerokiego porozumienia, w ramach którego w przyszłości powstaną nowe trasy w miarę rozszerzania współpracy code-share i optymalizacji siatek połączeń obu przewoźników. 

Więcej korzyści w programie lojalnościowym

W pierwszej fazie współpracy członkowie programu Emirates Skywards mogą gromadzić punkty Skywards Miles i Skywards Tier Miles na trasach objętych porozumieniem code-share zgodnie z dotychczasowymi zasadami programu lojalnościowego Skywards. 

Oprócz standardowych limitów bezpłatnego bagażu rejestrowanego Emirates, członkowie programu Skywards Premium mogą liczyć na dodatkowe limity bagażu rejestrowanego do 20 kg (członkostwo Platinum), 16 kg (Gold) i 12 kg (Silver) na trasach obsługiwanych przez flydubai w ramach umowy code-share.

Członkowie programów Skywards Silver, Gold i Platinum podróżujący na wspomnianych trasach będą mogli korzystać ze stanowisk odprawy flydubai dla klasy biznes, a ich bagaż zyska status priorytetowy.

W przyszłości przewoźnicy ogłoszą szczegóły dotyczące dodatkowych korzyści dla członków ich programów lojalnościowych.

 

Kierunki objęte umową code-share Emirates i flydubai

Miasto

Kraj

Asmara

Erytrea

Belgrad

Serbia

Kijów-Żuliany

Ukraina

Dżuba

Sudan Południowy

Krasnodar

Rosja

Samara

Rosja

Kazań

Rosja

Mineralne Wody

Rosja

Odessa

Ukraina

Praga

Czechy

Rostów nad Donem

Rosja

Sarajewo

Bośnia i Hercegowina

Skopje

Macedonia

Sofia

Bułgaria

Tbilisi

Gruzja

Kuwejt

Kuwejt

Baku

Azerbejdżan

Lucknow

Indie

Ahwaz

Iran

Bandar Abbas

Iran

Isfahan

Iran

Lar

Iran

Sziraz

Iran

An-Nadżaf

Irak

Biszkek

Kirgistan

Maskat

Oman

Salala

Oman

Jekaterynburg

Rosja

Bukareszt

Rumunia źródło: Biuro Prasowe Emirates Załączniki: Emirates i flydubai zapowiadają pierwsze wspólne loty w ramach code-share nowe produkty/usługi, transport - Hashtagi: #nowe produkty/usługi #transport

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy